Kurumsal

TONZA HAKKINDA

Tonza Home, 2009 yılında Türkiye'nin mobilya başkenti İnegöl'de kuruldu. Türkiye'nin önde gelen ev mobilyası markalarından biri olarak, evin her odası için kaliteli mobilyalar üretiyoruz ve geniş bir yatak odası, yemek odası, oturma grubu, sandalye, duvar ünitesi ve otel mobilyası seçeneklerine sahibiz. Her koleksiyon, modern kullanıcının kalite, form ve işlev konusundaki ihtiyaçlarını bir araya getirecek şekilde üretilmektedir.

Müşteri memnuniyeti, Tonza Home'u müşterilerine bugün mobilya endüstrisinde mevcut en yüksek kaliteli ürünlerden bazılarını sağlamaya iten şeydir. Eşsiz müşteri hizmetleri ve hızlı sevkiyat, Tonza Home’u sadece mükemmel bir mobilya üreticisi değil aynı zamanda daha iyi bir iş ortağı yapmaktadır.

Hangi odayı döşemek istiyorsanız, Tonza Home'un dekor ve ihtiyaçlarınıza uygun bir ürüne sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Evinize en uygun parçayı bulmak için mobilya koleksiyonlarımıza göz atınız. Sizleri fabrikamızda ve showroom'umuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

NEDEN TONZA?

Belirli bir stile sahip olduğumuzu düşünsek de, herhangi bir sınırlayıcı set aralığı veya herhangi bir standart dolap boyutuna sahip değiliz. Aynı zamanda, uygun bir malzeme kullanarak mobilyalarımızı mantıksal olarak üretmemize izin veren malzemelerle sınırlı değiliz.

Tonzawe’de klasik panellerden son derece çağdaş minimal alanlara kadar değişen ihtiyaçlarınıza ve spesifikasyonlarınıza uygun şekilde mobilya üretiyoruz. Müşterilerimizin isteklerini dinliyoruz ve neler yapabileceğini söylemek yerine istediklerini sunuyoruz. Tasarım kısıtlamamız yok.

Ayrıca insanların mobilya satın almak için bilinçli bir satın alma kararı almak istiyoruz farkındayız. Tonza mobilya bu nedenle kapsamlı çevrimiçi ürün bilgileri sunmaktadır. Bizim samimi ve deneyimli personel de olabilecek sorularınızı cevaplamak için online olarak mevcuttur. Biz tonza deneyim beğeneceğinizi umuyoruz!

Tasarım, ayrıntı ve işçiliğin kalitesine olan tutkumuz Tonza Mobilya’nın anahtarıdır ve bu temel prensipleri yakından takip etmek mobilya ömrümüzü arttırır ve bu da rekabetimizi kolayca aşar.

Ayrıntılara dikkat etmek, sitenin derinlemesine araştırmalarını yapmamız veya yeni püskürtme panelinde kaplamadaki kusurları kontrol etmemize bakmaksızın çok önemlidir; hepsi ayrıntılı olarak! Dışardaki gibi dolaplarınızın içeride iyi hissetmek bizim için önemlidir.

En iyi malzemeleri, uzman zanaat becerilerimizi ve örnek bakım sonrası bakım hizmetimizi kullanarak eksiksiz bir memnuniyet garantisi veriyoruz. Mobilya ve doğramamızda kendisine güvenle bir ömür garantisi sunuyoruz (yanlış kullanılmış veya istismar edilmediği için). Amacımız, ilk toplantıdan projenin her yerine yeni mobilya kurulduğunuza ve tamamlanıncaya kadar tüm süreci stressiz ve eğlenceli hale getirmektir.